top of page

Sıkça Sorulan Sorular

  • Sipariş verebilmek için üye olmak zorunda mıyım?
    Hayır değilsiniz, "Üyeliksiz Alışveriş" seçeneği mevcuttur. Sipariş verebilmek için üye olmak ve oluşturacağınız siparişinizde T.C. Kimlik numaranızı vermek zorunlu değildir.
  • Havale/EFT yöntemi ile nasıl alışveriş yapabilirim?
    Alışveriş sepetinize ürünlerinizi ekledikten sonra "Alışverişi Tamamla" seçeneğini işaretleyiniz. Siparişinizin teslim edileceği adres bilgilerinizi giriniz. Kargo firmasını seçtikten sonra "Ödeme İşlemleri" butonuna basınız. Karşınıza gelen ödeme ekranından Havale/Eft seçeneğini seçiniz. "Mesafeli Satış Sözleşmesini" okuyup onay tikini işaretledikten sonra "Siparişi Tamamla" butonuna basınız. "Alışverişiniz için teşekkür ederiz" yazısının hemen altından sipariş numaranız ve banka bilgilerimiz yer alacaktır. 3 iş günü içerisinde gerçekleştirilmeyen ödemelerin siparişi iptal edilmektedir.
  • Siparişimi verdim teslimat kaç günde gerçekleşir?
    Ödemesi onaylanan siparişler, genellikle aynı gün 24 saat içinde kargo firmasına teslim edilir. Yoğunluk durumuna göre 1 gün, en geç 3 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo firmasına teslim edilir. (Hafta sonu, Resmi Tatiller, Hava Muafiyetleri gibidurumlarda değişkenlik gösterebilir) Sisteme kayıtlı Gsm ve e-posta adresinize siparişiniz ile ilgili bilgilendirmeler otomatik olarak yapılır. Siparişiniz ilgili kargo firmasına teslim edildikten sonra, Cep telefonunuza otomatik mesaj olarak kargo takip numaranız gönderilir.
bottom of page